İçeriğe geç
Anasayfa » Yenisahra Moto Kurye

Yenisahra Moto Kurye

Özellikle zamanla yarışan iş insanları için çok kısa süreler içerisinde birden fazla işlerini tamamlamak oldukça önemlidir. Bu sebeple teslim edilmesi gereken önemli evrak ve belge gibi paketlerin hızlı bir şekilde diledikleri adreslere yönlendirilmesi konusunda motor kuryelerden yardım almaktadırlar.

Yenisahra moto kurye olarak firmamızı tercih eden müşterilerimize yıllardır bu alanda hizmet vermekte ve önemli evrak ve paketlerinizi kısa süreler içerisinde istediğiniz adreslere güvenli bir şekilde teslim etmekteyiz. Yıllar içinde edinmiş olduğumuz tecrübelerimiz sayesinde İstanbul’un iki yakasında da hizmet veremeye başlayan firmamız, iki yakada da müşterilerin devamlı tercihi haline gelmiştir.

Önceliği müşteri memnuniyeti olan Yenisahra kurye, paket teslimatlarında müşterilerin isteklerini daima göz önünde bulundurarak hareket etmektedir. Firmamızı tercih ettiğiniz an paketiniz memnun kalacağınız kalitede paketlenir ve dilediğiniz adreslere güvenli bir şekilde, hasar almadan ulaştırılır. Teslimat süresi boyunca kuryelerimiz tek bir müşteriyi ve tek bir adresi esas aldıkları için paketlerinizin teslimat yolunda kaybolması ya da yanlış bir adrese teslim edilmesi gibi durumlar söz konusu değildir.

Yenisahra motor kurye olarak firmamızı tercih eden müşterilerimize kapsamlı bir hizmet sunabilmek adına çalışmalarımızı 7/24 sürdürmekteyiz. Bu sebeple ihtiyaç duyduğunuz her an firmamızı tercih edebilir ve kurye hizmetimizden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Firmamıza bağlı çalışan kuryelerimizin her birisi de motosiklet kullanabilen tecrübeli ve sürücü belgesine sahip kişilerden oluşur. Ayrıca kuryelerimizin her birisi de yeterli konum bilgisine sahip olduğu için paketiniz yol üzerinde kaybolma gibi sorunlar yaşamadan tam zamanında dilediğiniz adrese ulaştırılır.

Yenisahra Kurye Hangi Ürünlerin Taşımacılığını Yapmaktadır?

Müşterilerimize kapsamlı bir hizmet sunmak amacıyla, uzun zamandır birçok ürünün taşımacılığını yapan firmamız, daima memnun kalacağınız kalitede teslimatlar gerçekleştirmektedir. Yenisahra motor kurye olarak teslimatını gerçekleştirdiğimiz ürünler genellikle şu şekildedir:

● Hediyelik eşyalar

● Küçük ve orta boy elektronik cihazlar

● Medikal malzemeler

● Kimlikler

● Pasaportlar

● Çiçek buketleri

● Evrak ve belgeler

● Çeşitli dosyalar

Yenisahra moto kurye çalışanlarımızın can güvenliğini korumak ve trafikteki diğer insanlar için tehlike arz etmemek adına çok ağır ve büyük olan eşyaların taşımacılığını yapmamaktayız. Ayrıca taşınması ve teslim edilmesi devlet tarafından resmi olarak yasaklanmış olan ürünlerin taşımacılığı da firmamız tarafından yapılmamaktadır. Bunların dışında kalan daha birçok ürün, memnun kalacağınız kalitede paketlenir ve dilediğiniz adreslere güvenli bir şekilde teslim edilir.

Firmamız tarafından müşterilerimize sunulan çeşitli kurye seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bu kurye seçeneklerimiz şu şekildedir:

● Standart kurye

● Acil kurye

● Vip kurye

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu kurye seçeneklerimiz paketinizin teslim edileceği süreyi ve fiyat seçeneklerimizi belirleme konusunda oldukça önemlidir. Bu sebeple kurye tercihinizi durumunuzun aciliyetine göre seçmenizi tercih ediyoruz.

● Standart kurye gün içinde paketinizi adresinize teslim eder

● Acil kurye 90-120 dakika arasında paketinizi istediğiniz adrese teslim eder

● Vip kurye tercihinizde paketiniz adresinize 15-45 dakika arasında teslim edilir.

Fiyat seçeneklerimiz seçmiş olduğunuz kurye tipine ve paketinizin ağırlığına göre hesaplanır ve bütçe dostu bir fiyat seçeneği tarafınıza sunulur.

Yenisahra moto kurye çalışanlarımız seçmiş olduğunuz kurye seçeneği hangisi olursa olsun daima memnun kalacağınız bir teslimat hizmeti gerçekleştirir. Paketinizin teslimatında güvenilir ve memnun kalacağınız bir firma arıyorsanız, firmamız kaliteli ve disiplinli iş tecrübesi ile daima hizmetinize hazırdır. İnternet adresimizde bulunan numaramızdan kolaylıkla firmamıza ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonBizi Arayın (0532) 430 23 37
×