İçeriğe geç
Anasayfa » İçerenköy Moto Kurye

İçerenköy Moto Kurye

İçerenköy moto kurye uygulamalarımızla Ataşehir’in en köklü mahallelerinden birisi olan İçerenköy ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında taşımacılık yapıyoruz. Her geçen gün gelişimine devam eden, en modern teknolojiler ile yaşam alışkanlıkların sürekli değiştiği mahallemizde hız ve zaman en büyük gereksinim olmaktadır.

İçerenköy motor kurye faaliyetlerimizle bizler gerek mahallemiz arasındaki adresler arasında gerekse İçerenköy ile İstanbul’un diğer herhangi bir adresi arasında taşımacılık yapabiliyoruz. Her zaman önce müşteri memnuniyeti diyor, müşterilerimizin alacakları her hizmetten yüzde 100 memnun olmaları adına bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Çalışmalarımız en genel haliyle randevu oluşturmanızla başlar. Çağrı merkezimize ulaşarak randevu oluşturduğunuzda kuryemiz randevu saatinde adresinizde olur. Paketinizi teslim alır ve ardından teslimat noktasına doğru her neredeyse harekete geçer. Vaat edilen süre içerisinde paketinizi teslimat adresine ulaştırarak teslimat yapar ve ardından tarafınıza bilgilendirmede bulunulur.

İçerenköy motor kurye faaliyetlerimizin işleyiş sistemi bu şekilde olsa da müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve tercihlerine göre gerekirse esnetilebilir. Mesela başka bir adresten alınıp tarafınıza getirilecek paketi alıp getirebiliriz. Birden çok adrese dağıtılacak paketlerinizi bütün teslimat adreslerine tek tek dağıtabiliriz. Siz isteyin, biz yapalım.

İçerenköy kurye alanında amacımız bütün ihtiyaçlara en doğru çözümleri sunmak. Bunun için her zaman sektörün öncülerinden birisi olmayı sürdürüyoruz. Zaman ve mekân sınırı tanımadan farklı kurye modelleriyle öne çıkıyoruz.

En genel ve en ekonomik modelimiz normal İçerenköy kuryedir. Aynı gün içinde teslim edilmesi gereken gönderileriniz için bu modelimizi kullanmanız halinde paketleriniz bir adresten diğerine 120 ila 180 dakika arasında ulaştırılacaktır.

Daha hızlı bir kurye ihtiyacınız varsa İçerenköy hızlı kuryeyi seçebilirsiniz. Hızlı kurye modelimizde iletişime geçtiğinizde en yakın kuryemiz adresinize yönlendirilir ve dakikalar içinde paket teslim alınarak hedefe doğru yola çıkılır. Bölgelere göre değişmekle birlikte 60 ila 90 dakika arasında İstanbul’un her yerine teslimat yapılır.

Hızlı kuryeden de acil bir gönderiniz varsa İçerenköy acil kurye modelimizi tercih edebilirsiniz. En seri ve en pratik kurye modelimiz olan acil kurye ile teslimat sürelerimizi çok daha hızlandırıyoruz. Bölgelere göre değişebilse de 45 ila 60 dakika arasında teslimat vaat ediyor, çoğu kez daha kısa sürede teslimat gerçekleştiriyoruz. İçerenköy gece kurye modelimizle mesai saatleri dışında da yollarda oluyor, 7 gün, 24 saat aralıksız taşımacılık yapıyoruz.

İçerenköy moto kurye sektöründe yasal olarak taşınması ve bulundurulmasında engel olmayan, motosikletle taşınması mümkün her türlü paketinizin taşımacılığını yapıyoruz. Bugüne kadar özellikle evrak, numune, yedek parça, hediye, e-ticaret ürünü, kimlik, anahtar, ruhsat, bilet, bilgisayar, telefon, ilaç gibi ürünler en fazla rağbet görenler olmuştur.

Motor Kurye olarak İçerenköy moto kuryesektöründe sağlamış olduğumuz en temel avantajlardan birisi fiyatlarımızdır. Her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla birleştirme gayesindeyiz. Bu nedenle taşımacılık giderlerinizi minimum seviyede tutmanıza yardımcı oluyoruz.

İçerenköy moto kurye fiyatlarımız birtakım hususlara göre değişmektedir. Paketinizin teslim alınacağı adresle teslimatın yapılacağı adres arasındaki mesafe fiyatlandırmayı etkileyen unsurlardan birisidir. Mesafe uzadıkça haliyle fiyatlar da artmaktadır.

Motor kurye modellerimiz fiyatlarda etkili olan bir diğer unsurdur. Kurye modellerimizde teslimat hızı arttıkça fiyatlar da artmaktadır. Yine İçerenköy gece kurye modelimizde ek mesai, güvenlik şartları, hava koşulları gibi detaylar devreye girdiği için diğerlerinden daha yüksek fiyatlı olabilmektedir. Firmamız her zaman bölgemizin en ekonomik fiyatlarıyla hizmetinizdedir.

Call Now ButtonBizi Arayın (0532) 430 23 37
×