İçeriğe geç
Anasayfa » Kayışdağı Moto Kurye

Kayışdağı Moto Kurye

Kayışdağı Ataşehir’in mahallelerinden birisidir ve adını İstanbul’un en yüksek üçüncü tepesi konumunda yer alan Kayış Dağı’ndan almaktadır. Tepenin eteklerine kurulu olan mahalle 40 binin üzerinde nüfusa ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda Yeditepe Üniversitesi’nin yerleşkesi başta olmak üzere birçok kuruma, işletmeye, işyerine de ev sahipliği etmektedir. Hızla gelişimine ve değişimine devam eden mahallemizde hayat şartları, tüketim alışkanlıkları olabildiğince değişmektedir. Bütün bu değişimler içinde Kayışdağı moto kurye en büyük ihtiyaçlardan biri olarak öne çıkmaktadır.

Motor Kurye olarak Kayışdağı motor kurye alanında yıllardır profesyonel taşımacılık yapıyoruz. Hem Kayışdağı içinde hem de Kayışdağı ile İstanbul’un diğer bütün mahalleleri arasında gönderilerinizi taşımayı sürdürüyoruz.

Kayışdağı genelinde hem bireysel hem de kurumsal olarak akış sürekli devam etmektedir. Her an bir yerden alınıp gelecek ya da götürülecek bir paket olmaktadır. Oysa geleneksek kargo veya posta uygulamalarında en yakın mahalleler arasında dahi ulaşım birkaç günü bulabilmektedir. Oysa çoğu kez bu kadar beklenecek zaman olmamakta, firmamız dakikalar içinde İstanbul’un en uzak noktalarına dahi paketlerinizi ulaştırarak ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Kayışdağı kurye sektöründe ilk günden bu yana yoğun ilgi görüyoruz. Bu nedenle Kayışdağı’nın en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilen kuryesi olmayı başarmış bulunuyoruz. Diama daha iyisi ve daha kalitelisi adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kayışdağı motor kurye sektöründe en büyük zenginliğimiz çalışanlarımızdır. Bizler geçici personellerle değil, işi kuryelik olan, sektörde deneyimli, kendini geliştiren, özverili, güler yüzlü bir ekiple sahadayız. Hizmetlerimizden herkes yararlanabilmekte ve herkes Kayışdağı’nın en iyi kuryesi ile çalışmanın ayrıcalığını tadabilmektedir.

Motor Kurye olarak aynı zamanda modelli motosikletlerle sahadayız. Motosikletlerimizin bakımlarını ve onarımlarını aksatmadan yaptırıyor, teknolojinin bütün olanaklarını kullanıyoruz. Böylece teslimat esnasında oluşabilecek sıkıntıları minimum seviyeye indiriyoruz. Personellerimize zaman zaman eğitimler vererek güncel tutuyor, ilk kez gidecekleri yerlerde dahi adresleri kolayca bulmalarını sağlıyoruz.

Kayışdağı motor kurye ihtiyaçlarında daima belli bir sistem dahilinde hareket etsek de ihtiyaca göre esneklik gösterebiliyoruz. Dilerseniz Kayışdağı içindeki bir adresten paketi alıp İstanbul’un herhangi bir yerindeki adrese teslimat yapabiliyoruz. Dilerseniz belirteceğiniz bir adresten adınıza paketinizi alıyor ve istediğiniz adrese teslim edebiliyoruz. Farklı adreslere seri dağıtımlar gerçekleştirebiliyoruz.

Kayışdağı motor kurye hizmetlerimizle işlerinizin aksamasına, ihtiyaçlarınızın karşılıksız kalmasına mahal vermiyoruz. Her zaman acillik durumu farklı gönderileriniz olabileceğini biliyor, ona göre hareket ediyoruz. Bu nedenle alternatif Kayışdağı kurye modelleriyle karşınıza çıkıyor, aynı kalite standartlarında ihtiyaca ve bütçeye uygun çözümler geliştiriyoruz.

Hem ekonomik olsun hem de paketimiz aynı gün içinde teslim edilsin diyorsanız Kayışdağı normal kurye tam size göredir. Bölgelere göre değişse de normal kurye ile paketleriz en geç üç saat içinde Kayışdağı ile herhangi bir mahalle arasında teslim edilebilmektedir.

Daha acil gönderileriniz için Kayışdağı hızlı kurye ve Kayışdağı acil kurye modellerimiz karşınızdadır. Hızlı kurye ile en geç 90, acil kurye ile 60 dakika içinde teslimat yapılmaktadır. Hatta çoğu kez 15 dakikaya kadar teslimat sürelerimiz düşmektedir.

Kayışdağı moto kurye sadece mesai saatlerinde değil, mesai saatleri haricinde de hizmetinizde. Kayışdağı gece kurye modelimizle hizmetlerimizi 7 gün, 24 saat aralıksız hale getiriyor, istediğiniz zaman, istediğiniz adresler arasında taşımacılık yapıyoruz.

Bütün hizmetlerimizde kaliteden, hızdan ve güvenilirlikten taviz vermediğimiz gibi bütçe dostu ücretlerden de ödün vermiyoruz. Sektörün en uygun ücretleriyle bir telefon kadar yakınınızda bulunuyoruz.

Call Now ButtonBizi Arayın (0532) 430 23 37
×